O Kancelarii

Fakty i Statystyki

Z dumą przedstawiamy Państwu naszą Kancelarię, którą buduje zespół aktywnych i pełnych pasji specjalistów z różnych dziedzin prawa, pracujących wspólnie na możliwie najlepszy dla Państwa wynik sprawy.

Kancelaria Adwokacka Iwona Jakubowska i Partnerzy zajmuje się kompleksową obsługą prawną podmiotów gospodarczych i osób indywidualnych. W trosce o naszych Klientów zapewniamy najwyższą jakość usług w zakresie prawa cywilnego, spadkowego, spraw rodzinnych, karnych jak również kodeksu pracy, ubezpieczeń społecznych i prawa administracyjnego.

wygranych spraw dla naszych Klientów

godzin w sądzie na rozprawach i apelacjach

skuteczności w działaniach prawno – formalnych

Nasz Zespół

Nasz zespół tworzą specjaliści: adwokat oraz radca prawny. Nasze doświadczenie to gwarancja prawidłowego prowadzenia każdej sprawy z zachowaniem najwyższej staranności.

Celem który przyświecał nam od początku istnienia kancelarii adwokackiej to stworzenie firmy nie tylko idealnie przygotowanej pod względem merytorycznym, jak również otwartej i przyjaznej w komunikacji z naszymi Klientami.

Kancelarii, w której każda sprawa traktowana jest bardzo indywidualnie. Wierzymy, iż w obecnych czasach nie możemy być jedynie prawnikami pracującymi nad tekstami prawnymi oraz klasycznym prowadzeniem spraw, ale doradcami w zakresie merytorycznym i wykonawczym – w celu edukacji i prawidłowej wykładni prawa.